• Ruční mytí
• Samoobslužné mytí
• Kartáčová mycí linka
• Čištění interiéru
• Voskování karoserie
• Renovace laku

Provozní doba:

po–pá 8:00 - 16:30
so 8:00 - 12:00
ne: ZAVŘENO

Mycí centrum Šumperk s.r.o.
Bratrušovská 2996/17a
787 01 Šumperk

Příjem zakázek:
+420 603 805 409

Pevná linka:
+420 583 212 768

E-mail:
mc@mycicentrumsumperk.cz

Kosmetika

Profesionální autokosmetika SONAX. Proto je výsledek naší péče vždy dokonalý a maximálně profesionální.

L&D Class
Exkluzivní vůně do auta L&D ELITE CLASS přináší zcela nový rozměr zážitku. ELITE CLASS jsou skutečné parfémy do aut podporující jedinečné vyjádření Vaší osobitosti. Jejich vůně Vás ohromí. Kvalita, kterou jste doposud znali jen u výrobků z nejlepších parfumérií se stává součástí Vašeho každodenního prožitku ve Vašem voze. Díky ELITE CLASS se budete těšit více do auta než domů.

Stejně jako Car Sents mají ELITE CLASS kromě kvalitní vůně i další skvělé vlastnosti:

Nepoškodí interiér Vašeho vozu, protože se z nich nemá co vylít. ELITE CLASS se jednoduše nastříkají na exkluzivně vyhlížející papírový osvěžovat z elegantních skleněných rozprašovačů, za které se opravdu nebudete stydět ani kdybyste je vytáhli z kabelky v té nejvybranější společnosti. Po nastříkání parfému na závěsný osvěžovač uložíte spray do přihrádky a o víc se nemusíte starat až do chvíle, kdy budete chtít intenzitu vůně v kabině posílit.

Závěsný papírový osvěžovač nemusí být umístěn na výdechu klimatizace - nejlépe se hodí na zrcátko nebo ho můžete zavěsit kamkoliv do prostoru kabiny vozidla tak, aby nebyl na přímém slunci a nedotýkal se plastů. Závěsný papírový osvěžovač je součástí startovního balení, blister papírový osvěžovač neobsahuje.
Cena: 240,- Kč